Elu või asi

Kristel Kuslapuu on julge, kompromissitu ja iseseisev kudumidisainer. Kuna ta ema on elukutseline kuduja, leidis Kristel vardad juba varakult ja õppis kuduma enne lugemist. Üle 10 aasta pikkuse tegevuse hiljutiseks verstapostiks oli moedisaini magistrikraadi kaitsmine Kuninglikus Taani Kunstiakadeemias. Teadmiste ja kogemustega sai loodud tillukene pereäri, mida juhivad tema õe poissõber ja poissõbra õde.

Kütteks usk ringmajandusse ja ind õppida enamat aeglase moe kohta. Inspiratsiooniks poliitika, klišeed, iroona - peamiselt eneseiroonia. Bränd nõuab taga võrdõiguslikkust.

Peaeesmärgiks on toetada eetilist ja vastutustundlikku tööstust. Kõik kollektsioonid on valmistatud Euroopas; väikeste perefirmade poolt Eestis ja Leedus või käsitsi kootuna Kristel Kuslapuu enda poolt. Käsitsi kootud kampsunid on nummerdatud ja on seega ainulaadsed kunstiteosed. Hoolikalt valitud lõngad ja tekstiilid on eetilised ja looduslikud. Me usume muutusesse ja me läheme sellega kaasa. Liitu aeglase moe ristisõjaga!


EST